Głosuj

Głosowanie i zasady głosowania są specjalnie skomplikowane, żeby nie głosował byle kto :)

Kodeks etyki głosującego - słuchaj listy w Radiu Kampus, odsłuchuj nowe propozycje przed każdym głosowaniem i wspieraj te albumy, które podobają Ci się najbardziej. Prosimy polskie zespoły, żeby nie głosowały na siebie i swoich fanów zachęcały bardziej do słuchania audycji i głosowania na listę, a nie wspierania jednej opcji. Active Rock Lista jest zabawą dla naszych słuchaczy, chcemy, aby wyniki głosowania jak najrzetelniej odzwierciedlały ich upodobania. 

 

Mail z głosami wysyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Najprościej oddać głosy na listę za pomocą formularza w pliku Excell, który wypełniamy i odsyłamy na wskazanego wyżej maila. Możesz też po prostu napisać maila z tytułami, na które głosujesz.

 

Pobierz formularz do głosowania na not. 990

 

ZASADY:


Głosujemy na dowolną liczbę albumów/utworów. 

Każdemu albumowi przyznajemy jeden głos "1", ale…

Jeżeli głosujesz na co najmniej 6 albumów - masz prawo dopalić jednego swojego faworyta trzema głosami (stawiasz przy nim "3", reszta dostaje po "1")

Jeżeli głosujesz na co najmniej 9 albumów - masz prawo dopalić dwóch swoich faworytów trzema głosami (stawiasz przy dwóch tytułach "3", reszta dostaje po "1")

Jeżeli głosujesz na co najmniej 12 albumów - masz prawo dopalić trzech swoich faworytów trzema głosami (stawiasz przy trzech tytułach "3", reszta dostaje po "1")

Jeżeli głosujesz na 5 lub mniej albumów z listy - każdy z nich otrzymuje jeden głos "1" bez prawa dopalenia któregokolwiek trójką "3"

 

ZASADA 33 - Każdy utwór po 33 tygodniach obecności na liście automatycznie z niej wypada bez szansy powrotu.

 

W razie wątpliwości zobacz zakładkę "przykład" w pliku Excell, lub zapytaj w mailu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Premierowe odsłony kolejnych notowań Active Rock Listy mają miejsce w programie radiowym Masarnia u Zenka - (Radio Kampus 97,1 FM - każdy wtorek - 21:00-23:00) i po północy na stronie www.rocklista.pl; Głosujemy od środy do wtorku do godz.16.

Oczywiście głosujecie raz w tygodniu, a wszelkie próby manipulowania wynikami listy, wszystkie podobne głosy napływające po kilka razy z różnych kont mailowych będą anulowane. 

Jeżeli chcielibyście sami zaproponować nowy album do Active Rock Listy, po prostu wyślijcie nam maila z linkiem do posłuchania.

pozdrawiamy i dzięki za głosowanie